Kolory Folii

Zmiana koloru auta to nowy trend na rynku stylizacji aut. Dzięki nowoczesnej technologii i znakomitej jakości materiałom możemy za pomocą specjalistycznych folii dowolnie kreować wizerunek naszych samochodów.

 

kolory-foliiDostępne są folie matowe, metaliczne, błyszczące, perłowe, carbonowe i folie specjalne (o trwałości nawet do 10 lat), wiodących producentów jak 3M , AVERY , ARLON .

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co pozwoli odświeżyć i uatrakcyjnić wygląd auta. Dzięki nam możesz dowolnie decydować o wyglądzie swojego auta, zmieniając jego kolor lub poszczególne jego elementy.

Oferujemy również pełnokolorową grafikę reklamową. To mobilna forma reklamy na Twoim pojeździe, która pozwala skutecznie dotrzeć do klienta, bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz. Lepiej zainwestować w całościową grafikę na samochodzie niż w baner czy billboard. Taka forma reklamy wytrzyma co najmniej 4 lata. Spośród wiodących firm na rynku wyróżnia nas wyjątkowa jakość produktu, zapewniona dzięki specjalnej warstwie zabezpieczającej UV, która chroni wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi (gwarantuje to najwyższą trwałość przy niskiej inwestycji).

 

Wzorniki wybranych folii, którymi dysponujemy

 

3M Wrap Film Series

3M Wrap Film Series